Coach Aleksandra

13325443_997655123663799_6956204961442704790_n-Gymnastic Coach

Aleksandra Kiedrowicz – akrobatka powietrzna, gimnastyczka, tancerka. Zwyciężczyni VIII edycji programu „Mam Talent”.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 12 lat. Już wtedy zaczęła zdobywać medale jako solistka na zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Jako 15latka zaczęła się szkolić na warsztatach z najlepszymi choreografami na świecie. W wieku 16 lat została instruktorką tańca.
Aleksandra chcąc poszerzać swoje umiejętności zaczęła się uczyć akrobatyki sportowej, co szybko przerodziło się w jej kolejną pasję. Po ukończeniu liceum, wzięła udział w spektaklu akrobatyczno tanecznym „Apeiron”, gdzie miała okazję stworzyć partię choreografi tanecznych, a podczas prób poznawać tajniki akrobatyki powietrznej. To właśnie we Wrocławiu po raz pierwszy zobaczyła akrobatki „latające” na przyrządach powietrznych i zakochała się w tej sztuce.
Krótko po tej przygodzie, Aleksandra Kiedrowicz wyjechała na 4miesięczny kontrakt taneczny do Japonii. Po powrocie wiedziała, że chce poszerzać swoją wiedzę i trenować się w sztuce akrobatyki powietrznej.
Ciężkie treningi przyniosły efekty i już po pół roku Ola zaczęła wyjeżdżać na kontrakty zagraniczne i brać udział w światowych produkcjach. Miała okazję pracować jako solistka, m.in. przy produkcji Jeffreya Halla, (choreografa ZAiA i TOTEM dla Cirque du soleil) w spektaklu cyrku nowoczesnego w Chile i Kolumbi. W swojej artystycznej przygodzie Aleksandra miała okazję występować w produkcjach, spektaklach i eventach jeszcze w Korei , Chinach,Libanie, Turcji, Grecji, Niemczech, Danii, Norwegii, Szwajcari, Gruzji, Hiszpanii i w Polsce.